Logga in för att lägga till produkter i din varukorg
LOGGA IN
REGISTRERA

Nyligen Visade


INBROTTSLARM BRANDLARM VIDEOÖVERVAKNING PASSAGESYSTEM STRÖMFÖRSÖRJNING, KABLAGE OCH TILLBEHÖR

VIDEOÖVERVAKNING  :  Överföringsutrustning  :  Fiberkonvertering

Visar nu 1 to 10 of 20
Sortera efter  
Resultat per sida  

Vara Beskrivning På lager Bruttopris
Lägg till
MULTIMODE, 100FX, 1310NM, 2KM, 2 FIBER, LC, MSA COMPLIANT
ComNet SFP-2
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54739
ADI #: 54739

ComNet SFP-2
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

SINGLEMODE, 100FX, 1310NM, 20KM, 2 FIBER, LC, MSA COMPLIANT
ComNet SFP-3
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54740
ADI #: 54740

ComNet SFP-3
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

SINGLEMODE, 1000FX, 1310NM, 15KM, 2 FIBER, LC, MSA COMPLIANT
ComNet SFP-6
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54784
ADI #: 54784

ComNet SFP-6
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

COPPER, 10/100/1000MBPS, RJ-45 (For Use With CNGE4US, CNGE8US & CNGE2FE4SMS[POE][HO] Series) (Please Contact Tech Support If You Plan To ...
ComNet SFP-1
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54579
ADI #: 54579

ComNet SFP-1
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

Media Converter, 10/100Mbps, Commercial Grade 0-50°C, Singlemode, 2 Fiber, SC Connectors, Mini
ComNet Converter,10/100,SM,SC
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54566
ADI #: 54566

ComNet CWFE2SCS2
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

RS232/RS422 Data Transceiver, 2 Fibers, Multimode, 850nm, Mini
ComNet FDX50M2 / 2 fibers
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54732
ADI #: 54732

ComNet FDX50M2
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

Ultra Miniature PCB Media Converter, 100Mbps, Multimode, 1 Fiber, A Side,  ST Connector, AC/DC Power, PSU Purchased Separately
CNFE1M1A/2 Ultra min converter
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54563
ADI #: 54563

CNFE1M1A/2 Ultra min converter
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

Ultra Miniature PCB Media Converter, 100Mbps, Multimode, 1 Fiber, B Side,  ST Connector, AC/DC Power, PSU Purchased Separately
CNFE1M1B/2 Ultra min converter
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54564
ADI #: 54564

CNFE1M1B/2 Ultra min converter
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 Wire) High Speed (1Mbps) Universal Data Transceiver, 1 Fiber, A-Side, Multimode, 1310/1550nm
ComNet FDX70EAM1
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54730
ADI #: 54730

ComNet FDX70EAM1
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 Wire) High Speed (1Mbps) Universal Data Transceiver, 1 Fiber, B-Side, Multimode, 1310/1550nm
ComNet FDX70EBM1
ADI-Alarmsystem A/S
Model #: 54731
ADI #: 54731

ComNet FDX70EBM1
Logga in/På lager

Logga in Lägg till

Visar nu 1 to 10 of 20